• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیر اتو پرس نیکو در اصفهان | niko

تعمیر اتو پرس نیکو در اصفهان | niko

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

تعمیر اتو پرس نیکو برای استفاده بیشتر و بهتر از این دسته محصولات انجام می گیرد. در سال های اخیر انواع سیستم های اتوپرسی به دلیل کارایی ساده و هزینه های به صرفه مورد توجه قرار گرفته است. این مراکز تعمیراتی بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهند. تعمیرات اتو پرس نیکو طول عمر هر یک از این تجهیزات را افزایش می دهد. 

نگهداری اصولی و تعمیرات اتوپرس نیکو

مرکز عیب یابی اتو پرس نیکو به نگهداری اصولی از این دستگاه ها نیز توجه ویژه ای دارد. از این رو نکاتی را برای نگهداری و  سرویس اتو پرس نیکو ارائه می دهد. در وهله اول باید به تمیز کاری مخزن های این اتوها توجه داشته باشید. یکی از خدمات اتو پرس نیکو در مراکز تعمیراتی مربوطه تمیزکاری مخازن از رسوب ها و جرم هایی است که در طولانی مدت در ساختار این دستگاه ها به وجود می آید. 

مرکز  تعمیر اتو پرس نیکو در اصفهان برای تمیز کردن جرم های خیلی شدید، از محلول های سرکه و آب نیز استفاده می کند. 

تعمیر اتو پرس نیکو در اصفهان

درخواست تعمیر از نمایندگی اتو پرس نیکو

 اتو پرس نیکو  به دلایل مختلفی خراب می شود. هر یک از قطعات و بخش بندی های مختلف این اتوها در معرض آسیب های گوناگون قرار دارند. از مهمترین آن ها می توان به عدم بخار کردن  اتوپرس نیکو اشاره کرد. این در حالی است که سیستم اتو صدای پمپ بخار می دهد. اما بخاری از آن خارج نمی شود. ایرادات

برد الکتریکی اتو پرسی نیکو نیز در این خصوص مورد توجه قرار می گیرد. از این رو این بخش از دستگاه نیز باید به صورت مداوم تعمیر شود. بوی بد اتوپرسی نیکو نیز گاها نیاز به تعمیرات این سیستم ها را ایجاد می کند. برند   niko قطعات مربوط به تعمیر این دستگاه ها را نیز ارائه کرده است.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس