• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

ماکروفر یکی از مهمترین لوازم خانگی است که در دنیای امروز مورد استفاده قرار می گیرد. انواع ماکروفرها با عملکردی ساده به کار برده شده و اجزای فنی و غیر فنی آن ها در معرض آسیب های گوناگون قرار دارد. از این رو باید حتمات به تعمیرات و سرویس کاری های دوره ای این تجهیزات دقت داشته باشید. 

تعمیر مایکروفر پاکشوما اصفهان

برای استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر پاکشوما اصفهان باید به مشکلات گرم نشدن این دستگاه ها دقت داشته باشید. در صورتی که کلیدهای درب ماکروفر شما خراب شده باشند، دستگاه به سادگی گرم نشده و استفاده از آن به سهولت انجام نمی گیرد. ماکروفرهای آسیب دیده شما هرگز دما و حرارت را به میزان دلخواه تنظیم نخواهند کرد. 

ترانس های ولتاژ بالا نیز در این زمینه تاثیرگذار بوده و مشکلات گرم نشدن دستگاه را به وجود می آورند. تعمیر مایکروفر پاکشوما اصفهان با در نظر گرفتن ایرادات اساسی در مگنترون ماکروفرهای پاکشوما نیز انجام می گیرد. هر یک از این قطعات اختلالات جدی در ساختار ماکروفر مورد نظر به وجود می آورند. 

تعمیرات مایکروفر پاکشوما اصفهان

در مرکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما اصفهان، برخی از ماکروفرها با مشکل خرابی گریل تحویل داده می شوند. برای رفع این آسیب ها خرابی شفت های ماکروفر ارزیابی می شود. همچنین در نظر گرفتن خرابی های موتور گردان نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این فاکتورها تعمیر مایکروفر پاکشوما اصفهان را ساده تر می کنند. شکستگی بخش های مختلف بدنه و چرخ های ریل دستگاه ماکروفر پاکشوما نیز زمینه ساز برخی آسیب های این لوازم خانگی خواهند بود و به همین خاطر به سلامت عملکرد هر یک از آن ها توجه ویژه ای می شود. در مرکز تعمیراتی اصفهان خدمات تعمیرات ماکروفر در اصفهان با انواع برند ها پذیرفته شده و با کیفیت بسیار بالایی ارائه خواهند شد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس