• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیر اتو پرس سونیا
تعمیر اتو پرس سونیا در اصفهان

برند لوازم خانگی Suniya یکی از برندهای معتبر ایرانی است که در سر تا سر کشور ما به فروش می رسد. لوازم خانگی ارائه شده از این برند با استفاده از جدیدترین فناوری های ساخت و تولید لوازم الکترونیکی تولید می شوند. لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه ای و... این برند ایرانی هر یک مورد توجه بسیاری از مشتریان بوده اند. انواع اتو پرس سونیا نیز در میان دسته بندی های این محصولات قرار می گیرند. برای استفاده بهتر از این اقلام خدمات تعمیر اتو پرس سونیا در اصفهان نیز ارائه می شوند.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

بررسی قطعات اتوپرس سونیا هنگام تعمیرات

تعمیر اتو پرس سونیا با در نظر گرفتن نوع قطعات آن انجام می شود. برای تعمیرات اتو پرس سونیا، قطعاتی مانند المنت، بویلر، ترموستات، دسته، صفحه کلید، دکمه های تنظیم، دکمه های خاموش و روشن و... مورد توجه قرار دارند. عیب یابی اتو پرس سونیا در هر یک از این بخش ها به خوبی انجام می شود. برای سرویس اتو پرس سونیا به عدم فرسودگی هر یک از این قسمت ها توجه شده و کارایی آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

خدمات اتو پرس سونیا با در نظر گرفتن نوع قطعات آسیب دیده و میزان آسیب دیدگی آن ها قیمت گذاری می شوند. مشتریان می توانند، در زمان ثبت درخواست تعمیر اتو پرس سونیا قیمت روز هر یک از این خدمات تعمیراتی را نیز به سادگی استعلام کرده و اطلاعات خود را به روز کنند.

نگهداری اصولی از  اتوپرس سونیا

برای جلوگیری از افت کیفیت اتو پرسی سونیا باید به درستی از آن ها مراقبت شود. برای این منظور مجموعه نکات زیر را رعایت کنید:

  • از ضربه زدن به بدنه اتوپرس جدا خودداری کنید.
  • از آب معمولی در مخزن دستگاه استفاده نکنید؛ در این خصوص آب مقطر را جایگزین کنید.
  • اتوپرسی سونیا را به اندازه مورد استفاده قرار دهید.
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس