• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس تفال
تعمیر اتو پرس تفال در اصفهان

اتو پرس تفال یکی از بهترین محصولات برند فرانسوی تفال است که در مدل های متنوعی وارد بازارهای فروش می شود. این برند در سال 1956 پایه گذاری شده و انواع لوازم خانگی و ظروف آشپزخانه را ارائه می دهد.  اتوپرس تفال از محبوب ترین محصولات این مرکز است که با قابلیت های فراوانی ارائه می شود. 

با افزایش انواع اتو پرسی تفال در بازار نیاز به خدمات تعمیر این محصولات نیز افزایش یافته است. تعمیر اتو پرس تفال به صورت دوره ای انجام می شود تا از سلامت و کیفیت بخش های مختلف این تجهیزات در طولانی مدت محافظت شود.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیرات اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

روش تعمیرات اتو پرس تفال

مرکز تعمیر اتو پرس تفال در اصفهان با روش های منحصر به فردی خدمات تعمیراتی خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. هر یک از این دستگاه ها از برندهای مختلف زیر نظر حرفه ای ترین تکنیسین های تعمیر و بازبینی می شوند. اعزام تعمیرکار به محل استفاده از این دستگاه ها نیز در این مرکز به سادگی انجام خواهد شد. عیب یابی اتو پرس تفال به صورت تضمینی است و مشتریان پس از دریافت این خدمات در صورت عدم رضایت می توانند، مجددا به مرکز مراجعه کنند.

قابلیت های اتو تفال

اتوپرسی تفال با امکانات متعددی ارائه می شود:

  • ایجاد بخار عمودی
  • مخزن هایی با ظرفیت های متفاوت
  • کنترل اتومات
  • سیستم های رسوب گیر پیشرفته

این موارد تنها بخش کوچکی از امتیازات محصولات tefal هستند. سرویس اتو پرس تفال با هدف پیشگیری از بروز آسیب های مختلف در قابلیت های این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.  خدمات اتو پرس تفال در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می شود. برای درخواست تعمیر اتو پرس تفال روش های متعددی در اختیار مشتریان قرار گرفته اند که از هر یک از این روش ها این خدمات به خوبی ارائه خواهند شد.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس