• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

شاید تا به امروز با برخی مشکلات ماشین ظرفشویی خود روبرو شده باشید؛ برخی از این مشکلات ساده هستند و با یک تنظیم اصولی بر اساس دفترچه راهنمای دستگاه برطرف می شوند. اما برخی از آن ها به قطعات اصلی دستگاه مربوط بوده و باید زیر نظر تکنسین های ماهر تعمیر شوند. در مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان به کلیه این اختلالات با استفاده از به روزترین تکنیک های تعمیراتی رسیدگی می شود. شما می توانید انواع مشکلات داخلی و خارجی این لوازم خانگی را به کمک تعمیرکاران این نمایندگی برطرف کنید. 

تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان
تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

 خدمات تعمیر کار ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان به همراه خدمات دقیق عیب یابی این لوازم خانگی ارائه می شوند. شما می توانید در خصوص حل انواع مشکلات ظرفشویی های ال جی به این مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان مراجعه کنید. برخی از علل خرابی این ماشین ها از قرار زیر هستند:

 • تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

  برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اصفهان به دلایل بروز آسیب های مختلف پرداخته می شود. روشن نشدن دستگاه یک مشکل اساسی است که باید با در نظر گرفتن نکات زیر برطرف شود:

  1. در وهله اول از اتصال برق و سالم بودن فیوز اطمینان حاصل کنید. 
  2. ایرادات بخش تایمر یا قفل الکترونیکی دستگاه در این زمینه بررسی می شوند. 
  3. مشکلات دوشاخه دستگاه را ارزیابی کنید. 
  4. قفل درب ظرفشویی ال جی را چک کنید. 
  5. در صورتی که هیچ یک از راهکارهای نام برده شده موثر نبودند، باید موتور یا برد الکترونیکی دستگاه را تعویض کنید نمایندگی تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان به صورت تخصصی این خدمات را ارائه می دهد. 

   

 • مشکلات چرخش نامناسب بازوهای آبپاش ظرفشویی

  برای تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان باید به عملکرد استاندارد بازوهای آبپاش در دستگاه دقت داشته باشید. در صورتی که این بازوها با وجود مواد غذایی مسدود شده باشند، به خوبی نمی چرخند که سبب باقی ماندن آلودگی ها بر روی ظروف می شود. شما می توانید برای رفع این مشکلات، روزنه های بازوهای آبپاش را با استفاده از یک مسواک تمیز پاک کنید. مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نمایندگی در اصفهان از جدیدترین متدهای تعمیراتی برای حل این اختلالات استفاده می کند. 

   

 • باقی ماندن رسوب در ظرفشویی ال جی

  رفع آسیب های مربوط به رسوب گیری ظرفشویی با چند تکنیک ساده میسر خواهد بود:

  1. مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان ابتدا به تنظیم مواد شوینده در دستگاه توجه دارد. 
  2. بررسی ظرف نمک دستگاه در این زمینه حائز اهمیت است.
  3. برای حل این مشکلات به درپوش ظرف نمک دستگاه نیز توجه داشته باشید. 
  4. در بخش بعدی مواد شوینده و براق کننده را بررسی کنید. 

  قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان بسته به شدت مشکلات و آسیب های دستگاه متفاوت است. به علاوه در صورت تعویض قطعات آسیب دیده، هزینه های تعمیراتی کمی بیشتر می شوند. 

   

 • شست و شوی نامناسب ظروف

  یکی از رایج ترین خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان مربوط به شست و شو نامناسب ظروف در دستگاه است. در این زمینه موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرند:

  1. پیش از هر چیز به چینش صحیح ظروف در دستگاه مورد نظر توجه داشته باشید. 
  2. در برخی موارد مشکل به فیلترهای تخلیه دستگاه مربوط می شود. 
  3. انتخاب برنامه های نادرست شست و شو کیفیت نظافت ظروف را تحت تاثیر قرار می دهد. 
  4. بررسی روزنه های آبپاش و عدم مسدود بودن آن ها در این زمینه اهمیت دارد.

  مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان با بررسی دلایل تاثیرگذار بر شست و شوی نامناسب ظروف، بهترین خدمات تعمیراتی را ارائه می دهد. 

   

 • تعمیر درب ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

  در برخی موارد نشتی آب از بخش درب ظرفشویی مشکلاتی برای مصرف کننده به وجود می آورد. تعمیر درب ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان با توجه به قسمت درزگیر دستگاه آغاز می شود. در صورتی که بخش عایق یا درزگیر درب مشکل داشته باشد، بروز مشکلات نشتی بدیهی خواهد بود. برای رفع این مشکلات فورا به مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی در اصفهان مراجعه کنید. 

   

 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان

  تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان باید به موقع انجام شود! بخش موتور یکی از اساسی ترین اجزای این لوازم خانگی محسوب می شود و توجه به سلامت عملکرد آن اهمیت زیادی دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در این قسمت دستگاه با آسیب های جدی روبرو می شود. این قطعه باید زیر نظر تعمیرکاران ماهر و باتجربه تعمیر شود. 

   

 • عدم تخلیه آب در ظرفشویی ال جی 

  نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در اصفهان مشکلات رایج در بخش تخلیه آب را بررسی می کند. این مشکلات به دلایل زیر به وجود می آیند:

  1. ایرادات بخش پمپ تخلیه
  2. ایرادات شلنگ های تخلیه
  3. گرفتگی و انسداد
  4. مشکلات بخش فیلتر تخلیه 
  5. کثیف بودن قطعات بخش تخلیه
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس