• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر قهوه ساز در اصفهان : نمایندگی تعمیرات دستگاه اسپرسوساز

تعمیر قهوه ساز در اصفهان : نمایندگی تعمیرات دستگاه اسپرسوساز

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

در صورتی که شما نیز طرفدار نوشیدنی هایی مثل اسپرسو و قهوه هستید، حتما یک دستگاه قهوه ساز در آشپزخانه خود دارید و در طول استفاده از آن ممکن است به نمایندگی تعمیر قهوه ساز در اصفهان نیز نیاز پیدا کنید. انتخاب قهوه می تواند خستگی روزانه را از شما دور کرده و عاملی برای تامین انرژی بیشتر و ایجاد شادابی در ساعات پایانی روز محسوب گردد. برای تهیه قهوه و اسپرسو روش های زیادی وجود دارد که می تواند به صورت دستی و یا با دستگاه های مخصوص این کار انجام بگیرد اما به مرور زمان ممکن است قوه ساز شما دچار مشکل شده و مجبور شوید به سراغ تعمیر قهوه ساز در اصفهان بروید. 

بیشتر افراد ترجیح می دهند قهوه خود را با استفاده از دستگاه های مخصوص درست کنند. برای دم کردن انواع قهوه و اسپرسو می توان از دستگاه های مختلفی که در بازار موجود است استفاده کرد. با استفاده های مکرر از این دستگاه ها ممکن است به تدریج مشکلاتی برایشان ایجاد گردد که در این صورت باید به نمایندگی تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نیز نیاز پیدا میکنید.

دستگاه قهوه ساز را می توان در مدل های مختلف خانگی و یا صنعتی خریداری نمود. علاوه بر این، انواع برند مختلف برای این دستگاه ها می توان برشمرد که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متعددی دارند؛ به طوری که گاها انتخاب برای خریداران مشکل است. 

برای هرگونه تعمیر قهوه ساز در اصفهان با ما تماس بگیرید ☕

09130332302

نمایندگی تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید برای تهیه قطعات قهوه ساز اصفهان و یا تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا به نمایندگی مجاز مراجعه کنید. حتی این نمایندگی ها می توانند با حضور در محل و دریافت هزینه منصفانه ای دستگاه شما را در منزل تعمیر می کنند. تعمیر پمپ قهوه ساز، تعمیر دستگاه قهوه ساز، تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو ساز اصفهان، تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو، تهیه قطعات و ... از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان به شمار می آیند. 

مشکلات متداول قهوه سازها و تعمیر قهوه ساز در اصفهان

خرابی قهوه ساز ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد. یک تعمیر کار حرفه ای مانند repair cafe و یا تعمیر قوه ساز اصفهان با علت یابی این مساله می توان تعمیر قهوه ساز را سریعتر و راحت تر انجام داد. درست است که قهوه سازها را می توان در مدل های مختلف و با برندهای متعددی در بازار یافت ولی به دلیل کارایی مشابهی که این دستگاه ها دارند می توان گفت مشکلات همه دستگاه های اسپرسو ساز تقریبا یکسان است. 

برخی از مشکلات به وجود آمده را می توان به راحتی و با داشتن کمی اطلاعات اولیه در مورد تعمیر قهوه ساز در اصفهان رفع نمود؛ ولی برای برخی دیگر نیاز به دانش تخصصی در این خصوص دارید تا نسبت به رفع مشکلات قهوه ساز اقدام نمایید. در ادامه به چند مورد از مشکلات دستگاه اسپرسو ساز اشاره می کنیم:

 • تعمیر مشکل خارج نشدن قهوه از دستگاه

ممکن است در برخی موارد با وجود روشن بودن پمپ دستگاه، قهوه از آن خارج نشود. برای تعمیر دستگاه اسپرسو اصفهان در چنین حالتی باید دو مورد را بررسی کنید:

 1. آب مخزن دستگاه
 2. عدم رسوب زدایی اسپرسو ساز و در نتیجه ایجاد رسوب قهوه در دستگاه
 • عیب یابی داغ نماندن قهوه داخل دستگاه

برای تهیه قهوه با استفاده از دستگاه، آب یا شیر را گرم می کنند؛ زیرا قهوه سرد نیز مانند چایی سرد، قابل نوشیدن نیست. بنابراین در صورتی که اسپرسو ساز شما نمی تواند قهوه را گرم نگهدارد باید علت را در چند مورد زیر جستجو کنید:

 1. آسیب احتمالی به المنت دستگاه
 2. بروز مشکلاتی در جریان برق المنت
 • تعمیرات عدم روشن شدن اسپرسو ساز

رایج ترین مشکلی که موجب مراجعه افراد به مراکز تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز اصفهان می شود، روشن نشدن آن است. به دلایل متعددی ممکن است با چنین مشکلی مواجه شوید که اصلی ترین آنها عبارتند از:

 1. آسیب به المنت حرارتی دستگاه
 2. مشکلاتی در دو شاخه و یا پریز برق
 3. بروز مشکل در مدار جریان برق دستگاه
 • رفع مشکل جوشیدن قهوه

درست است که دستگاه قهوه ساز بایستی قهوه را گرم نگهدارد ولی نباید آن را بجوشاند. برای تعمیر قهوه ساز در چنین مواقعی باید نخست ترموستات را بررسی کنید و از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید. گام بعدی در مورد تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز اصفهان در چنین مواقعی، بررسی سوپاپ دستگاه می باشد. ممکن است جوشیدن قهوه به دلیل انسداد و یا گرفتگی این قطعه و یا حتی خمیدگی و یا شکستگی سوپاپ اتفاق بیافتد. 

و ...

دوستداران قهوه حتما می دانند آغاز یک روز پر مشغله با یک فنجان قهوه چه لذتی دارد. یا اینکه نوشیدن قهوه در پایان یک روز کاری خسته کننده، می تواند تمام خستگی را از بدن تان به در کند. تعمیر قهوه ساز در اصفهان موضوع این مقاله است که قصد داریم به مشکلات رایج در این دستگاه بپردازیم. نخست بهتر است با دستگاه قهوه ساز و انواع آن آشنا شوید.

معرفی قهوه ساز و قسمت های مختلف آن برای تعمیر قهوه ساز در اصفهان

در حالت کلی به تمام دستگاه هایی که برای درست کردن قهوه به کار می روند قهوه ساز گفته می شود. ولی معمولا از این اصطلاح کلی برای دستگاه های برقی قهوه ساز استفاده می گردد که می توان با آنها قهوه فرانسه و یا فیلتری درست کرد.

توری، مخزن آب و قوری بخش های کلی یک دستگاه قهوه ساز را تشکیل می دهند. ممکن است شکل و مدل این قطعات در دستگاه های مختلف، متفاوت از یکدیگر باشد ولی در حالت کلی کارایی یکسانی دارند.

تعمیرات قهوه ساز در اصفهان با انواع برندها

همان طور که می دانید هر وسیله برقی که در منزل از آن استفاده می کنید به مرور زمان ممکن است معیوب و یا خراب گردد. قهوه ساز نیز از این امر مستثنا نیست و به دلیل استفاده های مکرر، ممکن است روزی دچار مشکل گردد. با عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان می توان به راحتی برای تعمیر اسپرسوساز خانگی خود اقدام نمایید.

البته بهتر است اشاره کنیم که برای انجام تعمیرات اسپرسوساز در اصفهان نیاز به دانش و آگاهی کافی در این زمینه دارید. در صورتی که در این خصوص هیچ گونه اطلاعات اولیه ندارید نباید خودسرانه اقدام به تعمیر قهوه ساز برقی و تعمیرات دستگاه قهوه ساز کنید.

برخی از مشکلات متداول در قهوه ساز برقی و سرویس دستگاه قهوه ساز

 • جوش آمدن قهوه
 • خارج نشدن قهوه از اسپرسوساز علی رغم روشن بودن پمپ دستگاه
 • داغ نشدن آب
 • سرد شدن قهوه
 • روشن نشدن دستگاه
 • قطعی برق خانه با روشن شدن دستگاه قهوه ساز
 • تلخی قهوه
 • روشن نشدن قهوه ساز علی رغم تنظیمات صحیح پنل دستگاه

در ادامه به برخی از مشکلات ذکر شده و سرویس دستگاه قهوه ساز اشاره کرده و راهنمایی های لازم جهت تعمیر اسپرسوساز ارائه می گردد.

تعمیر قهوه ساز در اصفهان
تعمیر قهوه ساز در اصفهان

خارج نشدن قهوه از اسپرسوساز علی رغم روشن بودن پمپ دستگاه

از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر دستگاه قهوه سازی پیش آید، خارج نشدن قهوه از دستگاه است که باعث میشود برای شما سوال تکراری چرا از قهوه ساز اب نمیاد پیش آید. علت اصلی این مشکل خالی بودن مخزن آب دستگاه می تواند باشد. البته رسوب قهوه و یا آب در دستگاه نیز می تواند عامل دیگر این مشکل محسوب گردد. در مواقعی که از دستگاه خود برای مدتی استفاده نکرده باشید، ممکن است رسوب قهوه و یا آب باعث انسداد مسیر خروجی دستگاه شود.

برای عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در اصفهان می توانید با نمایندگی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت سرویس اسپرسوساز در اصفهان انجام بگیرد.

سرد شدن قهوه و سرویس دستگاه اسپرسو

در صورتی که دستگاه قهوه ساز شما نتواند قهوه را گرم نگه دارد، پس به احتمال زیاد المنت گرم نگهدارنده آن مشکل پیدا کرده است و نیاز به سرویس دستگاه اسپرسو دارید. در ادامه باید اشاره کنیم که برای گرم نگهداشتن قهوه در داخل دستگاه از المنت گرم نگهدارنده استفاده می شود. این المنت قهوه را در حدی گرم نگه می دارد که نه سرد شود و نه اینکه به جوش آید. در صورت خرابی این قطعه، قهوه پس از آماده شدن سرد خواهد شد و لازم به تعمیرات اسپرسوساز خانگی است.

صدمه یا آسیب فیزیکی دستگاه، شکستگی بدنه آن، قطع مدار برق المنت و یا اتصالی آن از جمله مواردی هستند که باعث خرابی المنت گرم نگهدارنده می شوند. این قطعه قابل تعمیر نیست و باید برای تعویض آن به مراکز تعمیر قهوه ساز در اصفهان مراجعه کنید.

تعمیر قهوه ساز اصفهان
تعمیر قهوه ساز اصفهان

تعمیر قهوه ساز در اصفهان به علت روشن نشدن دستگاه

در صورتی که تلاش های شما برای روشن کردن قهوه ساز بی نتیجه باشد، مطمئنا برد کنترل و یا المنت دستگاه معیوب شده است. برای عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان می توان با تعمیرکاران خبره در زمینه تعمیر دستگاه قهوه ساز خانگی مشورت نمود. خرابی کابل و یا دو شاخه و یا نبود برق در پریز از معمول ترین علل بروز این مشکل است. مسلم است که اگر کابل آسیب دیده و یا پاره شده باشد و یا هر گونه اتصالی در دو شاخه، به دستگاه برق نرسیده و روشن نخواهد شد.

خرابی المنت حرارتی، اتصالی و یا معیوب بودن مدار کنترل و زمان سنج نیز از دیگر علل روشن نشدن دستگاه اسپرسوساز می باشند. علاوه بر موارد عنوان شده هر گونه نقص در کارایی مقاومت و قطعه کاهش دهنده ولتاژ نیز مانع از روشن شدن قهوه ساز خواهد شد. در این خصوص بهتر است عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان را به خبره این رشته بسپارید.

جوش آمدن قهوه و تعمیر ترموستات قهوه ساز

عامل اصلی جوشیدن قهوه در دستگاه رسوب سوپاپ و یا خرابی ترموستات است. همان طور که می دانید در دستگاه های قهوه ساز برقی کنترل دما بر عهده ترموستات است. اگر این قطعه معیوب شده و یا از کار بیفتد، دستگاه نمی تواند دما را اندازه بگیرد و ممکن است دما از میزان طبیعی بیشتر گردد. افزایش دما نیز خود به خود موجب جوشیدن قهوه خواهد شد.

مورد بعدی رسوب سوپاپ است که به دلیل ایجاد انسداد، موجب اختلال در مراحل دم کردن قهوه خواهد شد. البته هرگونه آسیب فیزیکی به سوپاپ نیز می تواند منجر به جوش آمدن قهوه گردد. در چنین مواقعی تعمیر قهوه ساز توسط متخصصین این رشته می تواند بهترین گزینه باشد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان
تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان

داغ نشدن آب و تعمیر اسپرسو ساز

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای درست کردن قهوه دستگاه را روشن کرده و منتظر بمانید. ولی پس از سپری شدن زمان لازم، متوجه شوید هنوز آب دستگاه گرم نشده است. در این صورت ممکن است المنت حرارتی دستگاه خراب شده و یا دو شاخه و کابل آن مشکل پیدا کرده است و نیاز به تعمیر اسپرسو ساز داشته باشید.

دستگاه های قهوه ساز برقی از انرژی برق برای گرم کردن و تهیه قهوه استفاده می کنند. چنانچه در برق رسانی به دستگاه به هر دلیلی خللی ایجاد گردد دیگر دستگاه قادر به ادامه کار نخواهد بود.

تلخی قهوه و نیاز به تعمیر قهوه ساز در اصفهان

در صورتی که دستگاه اسپرسوساز تمیز نباشد، قهوه ای که از دستگاه خارج می شود تلخ خواهد بود. به عبارتی با احساس طعم تلخی در قهوه، می توانید زمان تمیز کردن دستگاه را حدس بزنید. البته مواردی از قبیل گنجایش فنجان و استفاده از حجم زیادی از قهوه نیز در بروز این مشکل بی تاثیر نیستند. برای جلوگیری از این مشکل توصیه می کنیم به صورت مرتب و دوره ای به تمیزکاری دستگاه بپردازید.

قطعی برق خانه با روشن شدن دستگاه قهوه ساز

گاهی اوقات وجود اتصالی در مدار دستگاه می تواند برق منزل را قطع نماید. در چنین شرایطی لازم است سیستم برق رسانی و مدار دستگاه بررسی گردد. این کار نیاز به دانش خاصی دارد و از عهده هر کسی بر نمی آید.

روشن نشدن قهوه ساز علی رغم تنظیمات صحیح پنل دستگاه

اگر هر کدام از قطعات داخلی در دستگاه قهوه ساز برقی معیوب گردد، قطعا کارکرد کلی دستگاه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان در این شرایط می تواند به دست توانای تعمیرکاران خبره آن و به درستی انجام بگیرد.

تعمیر قهوه ساز اصفهان
تعمیر دستگاه قهوه ساز در اصفهان
تعمیر قهوه ساز در اصفهان
نمونه تعمیر قهوه ساز در اصفهان
چرا از قهوه ساز اب نمیاد؟

شایع ترین علت آب نیامدن از اسپرسوساز، گرفتگی لوله های آب دستگاه توسط رسوب می باشد. بسته به میزان استفاده از دستگاه ممکن است پس از 4 تا 6 ماه استفاده مداوم از قهوه ساز، آهک موجود در آب در لوله های داخلی دستگاه رسوب کرده و آب با فشار کمتر از آن خارج گردد و یا حتی با انسداد کامل لوله ها اصلا از دستگاه آب نیاید.

اگر میخواهید بطور دقیقتر بدانید چرا از قهوه ساز اب نمیاد کلیک کنید.

علت اب دادن دستگاه اسپرسو ساز چیست؟

دلایل متعددی را می توان عامل اصلی نشتی آب دستگاه قهوه ساز دانست که موجب چکه کردن آب از دستگاه اسپرسوساز خواهند شد؛ مانند:

 • خرابی نازل بخار
 • پاره شدن شلنگ
 • ترک خوردگی المنت
 • پوسیدگی واشر
 • ضد آب نبودن پورتا فیلتر دستگاه
 • خرابی لاستیک دور هد گروپ دستگاه اسپرسوساز
 • ایراد داشتن شیر خروجی قهوه

اگر میخواهید درمورد علت اب دادن دستگاه اسپرسو ساز بیشتر بدانید کلک کنید.

نظرات کاربران
 • احمد
  سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

  سلام تعمیر مخزن آب قهوه ساز نوا رو هم انجام میدید؟

  • زبردست
   چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۸

   سلام بله انواع تعمیرات قهوه ساز نوا رو بصورت تخصصی انجام میدیم🌱

 • parastu
  سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۳

  تعمیر اسپرسو ساز دلونگی ۶۸۵ در محل دارید؟ ما شرایطش رو نداریم بیایم به تعمیرگاهتون

  • زبردست
   چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۴:۱۱

   سلام بله تماس بگیرید هماهنگ بفرمایید زمان و آدرس رو در خدمتتون هستیم🌱

 • mahmud azizi
  سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۴

  هزینه تعویض واشر اسپرسو ساز مباشی چقدره؟

  • زبردست
   سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۸

   سلام قابلتون رو نداره برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید🌱

 • اعظم ترابی
  سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۷

  وقت بخیر جناب نمایندگی قهوه ساز بارنی رو دارید یعنی خدماتتون رایگانه؟

  • زبردست
   سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۴

   سلام وقت شماهم بخیر خیر نمایندگیش روبه منظور قطعات و استفاده از لوازم اصلی همون برند داریم برای خدمات رایگان باید اول گارانتی پس از فروش رو چک کنید ببینید تا کی بوده و بعد اگر زمان داشت به همون فروشگاهی که خریداری کردید مراجعه کنید🌱

 • وهاب
  چهارشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۵

  سلام وقت بخیر.
  دستگاه بارنی ۵۷۰۰ دارم رسوبزدایی شد اما حواسم به مخزن نبود که داره خالی میشه و دستگاه حدودا ۱۰ ثانیه بدون آب کار کرد و الان دیگه اب درنمیاره ولی دستگاه کار میکنه.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس