• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

شما وقتی با ایراداتی در اتوی خانگی خود مواجه می شوید چه کار می کنید؟ مسلما اولین فکری که به ذهن تان می رسد چک کردن تمام تنظیمات دستگاه است. ولی ممکن است مشکل فراتر از این باشد و برای سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان باید به دنبال تعمیرکار مطمئنی باشید.

انواع اتوها

برای خرید هر وسیله ای معیارهای خاصی وجود دارد که بیشتر آنها عمومی بوده و برخی نیز سلیقه ای می باشند. در مورد خرید اتو نیز برخورداری از قدرت و کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب می تواند معیار بسیاری از خریداران محسوب گردد. اتوهای خانگی معمولا در سه مدل کلی اتوی پرسی، اتوی بخار و اتوی مخزن دار خانگی در بازار موجود هستند.

مسلما همه شما با اتوهای بخار معمولی آشنا هستید که سایز کوچکی دارند و یک مخزن آب کوچک در داخل آن تعبیه شده است. در مورد اتوهای پرسی هم باید اشاره کنیم که همه آنها از دو صفحه روی هم تشکیل شده اند که برای اتوکشی باید لباس را بر روی صفحه پایینی اتو قرار داده و سپس صفحه بالایی را برای اتوکشی حرکت دهید. برای مصارف خانگی، مدل کوچکتر اتوهای مخزن دار صنعتی تولید شده است که حجم کمتری دارند.

اتو پرسی

تا چند سال پیش استفاده از اتو بخار در منازل و به صورت خانگی استفاده می شد. اما اکنون استفاده از اتو پرسی نیز باب شده است. حتما شما هم در زمان مراجعه به مغازه های خشکشویی اتو پرسی های بزرگ آنها را دیده اید این اتو ها کارایی بالایی دارند و می توانند لباس ها را با قدرت بیشتری اتو کنند. در سال های اخیر انواع کوچکتر این اتوها نیز به بازار آمده اند که حجم کمتر و سایز کوچکتری دارند. این مدل اتوها فضای کمتری اشغال می کنند و به همین دلیل نگهداری آنها در فضای محدود خانه به راحتی امکان پذیر است.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان با قیمت مناسب
اتو پرس در بهارستان

اتو پرسی ممکن است پس مدتی استفاده مستهلک شده و ایراداتی در آن ایجاد گردد که کارایی آن را خدشه دار نماید. در صورتی که موقع خرید جنس مرغوبی تهیه کنید و از دستگاه خود به بهترین شکل ممکن نگهداری نمایید، دستگاه دیرتر فرسوده خواهد شد.

تعمیر اتوپرس در بهارستان می تواند با کمترین هزینه و با کمترین زمان ممکن انجام بگیرد. البته برای سرویس و دریافت خدمات مربوط به تعمیرات اتو پرس در بهارستان می توانید با آدرس سایت ما در تماس باشید. در صورتی که اتو پرسی را از برند معتبری خریداری کنید و به مشخصات آن نیز توجه نمایید، می توانید از عملکرد بلند مدت دستگاه تان مطمئن باشید.

معیارهای مناسب خرید اتو پرسی

برای خرید اتو پرس بخار خانگی بهتر است قبل انتخاب مدل، در مورد برندهای مختلف تحقیق نمایید. در صورتی که کمی وب گردی کنید، می توانید اطلاعات مفیدی در این رابطه به دست بیاورید. در ادامه به چند معیار کلی برای انتخاب اشاره می کنیم:

 1. تایمر دستگاه
 2. میزان توان مصرفی
 3. اندازه و سطح صفحه حرارتی اتو پرسی
 4. وزن اتو
 5. برخورداری از دکمه تنظیم دما
 6. رعایت نکات ایمنی در اتو پرسی
 7. برخورداری از سیستم های مختلف از قبیل سیستم ضد رسوب و سیستم ضد چکه
 8. جنس کفی اتو

تعمیر اتو پرسی

پس از خرید بهترین اتو پرسی خانگی با توجه به بودجه ای که دارید، لازم است در استفاده از دستگاه خود نهایت دقت را داشته باشید. بهتر است نحوه کار با دستگاه را از فروشنده بپرسید و برای اطمینان بیشتر نیز دفترچه راهنمای آن را قبل از استفاده مطالعه کنید. برای انجام تعمیرات اتو پرس در بهارستان می توانید با ما در تماس باشید تا با قیمت مناسب و در کمترین زمان، متخصصین ما دستگاه شما را تعمیر نمایند.

برای تعمیر اتو پرسی و یا حتی اتو بخار لازم است از تعمیرکار وارد در این حوزه کمک بگیرید. تعمیرکاران این لوازم نیز باید اطلاعات خود را به روز نگه دارند زیرا هر روز مدل های مختلفی به بازار می آید. در برخی مواقع که برای اتو، مشکل چندانی ایجاد نشده می توان آن را در محل و یا منزل تعمیر نمود. اما در صورتی که نیاز به تعمیر اساسی تر باشد، باید دستگاه را به تعمیرگاه انتقال داد. تعمیرکاران خبره ما می توانند دستگاه شما را با ضمانت کارکرد تعمیر نمایند.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان با قیمت مناسب
اتو پرسی در بهارستان

بهترین تعمیر کار اتو پرسی

برای یافتن بهترین مرکز تعمیر اتوپرس در بهارستان، اولین و مهمترین مساله نزدیکی مسیر برای رفت و آمد مناسب است. پس از مدتی استفاده از اتو پرس خانگی ممکن است به مرور زمان مشکلاتی پیش آید و اتو به درستی کار نکند. در این موقع به فکر یافتن بهترین فرد برای تعمیر دستگاه خود خواهید بود. مهمترین اصل در انتخاب تعمیرکار ماهر، داشتن دانش و تخصص کافی برای انجام تعمیرات است.

برای تعمیر اتو پرس در بهارستان، اتو باید پس از عیب یابی، سرویس و تعمیر گردد. برای این منظور بهترین کار، مشخص کردن قطعه معیوب است. در برخی از مراکز تعمیر پس از عیب یابی، اقدام به تعویض قطعه می کنند. در صورتی که این مساله می تواند هزینه تعمیر را افزایش دهد. منطقی ترین روش، تعمیر قطعه معیوب است تا با کمترین هزینه مشکل دستگاه بر طرف گردد.

رایج ترین مشکلات اتو پرس

 1. بخار نکردن دستگاه : از متداول ترین مشکلات اتو پرس بخار، می توان به بخار نکردن دستگاه اشاره نمود. احتمال وقوع این مشکل بیشتر است و دلایل مختلفی می توان برای آن ذکر نمود. پایین بودن سطح آب موجود در ظرف دستگاه، دمای پایین آن و یا گرفتگی فیلتر رسوب گیر برخی از علل بروز این مشکل هستند.
 2. بوق ممتد اتو : آسیب دیدن برد الکتریکی اصلی ترین عامل این مشکل است. این مساله می تواند به دلیل نوسانات برق رخ دهد. البته در صورتی که از دستگاه خود به مدت طولانی استفاده نکرده باشید انتظار بروز این مشکل می رود.
 3. استنشاق بوی بد : باقی ماندن آب در ظرف آب را می توان علت اصلی این مورد دانست. البته کیفیت آب مورد استفاده و املاح موجود در آن نیز می تواند این مشکل را به وجود بیاورد. برای حل این معضل، تنها کافی است از آب مقطر استفاده کرده و آب اضافی دستگاه را بعد از هر مرتبه استفاده خالی کنید.
 4. ایجاد لک های زرد رنگ : کثیفی پارچه و یا ابر اتو و نیز تجمع رسوب می تواند عامل ایجاد لک بر روی لباس باشد. برای رفع این مشکل پارچه اتو پرس را تعویض کنید.
 5. گرم نشدن اتو : اگر در سیستم برقی اتو پرس مشکلی پیش آید ممکن است اتو گرم نشود. در چنین مواقعی لازم است توسط تعمیرکار ماهر سنسور، برد و سیم کشی اتو مورد بررسی قرار بگیرد.
 6. مشکل در خاموش و یا روشن شدن دستگاه : گاهی ممکن است وقتی اتو را روشن می کنید و یا در زمان خاموش کردن آن با مشکل مواجه شوید. به احتمال زیاد دکمه های اتو پرس آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد.
 7. جمع شدگی پارچه حین اتوکشی : ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که موقع اتوکشی، پارچه حالت جمع شدگی پیدا کند. در این زمان لازم است نخست درجه اتو را کنترل و آن را در دمایی متناسب با نوع پارچه قرار دهید. اگر مشکل حل نشد، ابر اتو را تعویض کنید.
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در بهارستان با قیمت مناسب
اتو بخار در بهارستان

تعمیرات اتو پرس در بهارستان

اگر اتو پرس و یا اتو بخار شما نیز از عملکرد ایده ال خود فاصله گرفته و مشکلاتی برای آن ایجاد شده، بهتر است با نمایندگی های مجاز برای تعمیر آن تماس بگیرید. برای تعمیر اتو پرس در بهارستان مراحل زیر را باید طی گردد:

 • نخست تمام قسمت های اتو را بررسی کرده و با دفترچه راهنما چک کنید.
 • در صورتی که متوجه چیز غیر عادی نشدید و تنظیمات دستگاه نیز درست بود، با نمایندگی و خدمات پس از فروش دستگاه تماس بگیرید.
 • تعمیرکار برای عیب یابی در محل به منزل شما مراجعه خواهد نمود.
 • پس از عیب یابی تلاش می شود تا قطعه معیوب در محل تعمیر گردد.
 • در صورت نیاز به زمان بیشتر برای تعمیر دستگاه، آن را انتقال داده و ادامه کار بر روی انجام خواهد گرفت.
 • در صورت نبود امکان تعمیر قطعه، آن را تعویض و حدالامکان با نوع اصل جایگزین می کنند.
 • اتو پرس تعمیر شده با ضمانت کارکرد تحویل مشتری می گردد.

کلام پایانی

تعمیرات اتو پرس در بهارستان از جمله خدمات ارائه شده در شرکت ما می باشد که با توجه به کادر مجرب؛ این کار می تواند در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام بگیرد. تنها کافی است که با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت برای تعمیر اتو پرس بخار در منزل شما حضور یابند.

برند های قابل تعمیر

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس