• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس بوش
تعمیر اتو پرس بوش در اصفهان

رابرت بوش که از دوران کودکی به تکنولوژی و صنعت علاقه مند بود، در سال 1886 اولین کارگاه منتسب به برند بوش را راه اندازی کرد. رشد کارگاه او در سال 1890 سبب افزایش تعداد محصولات و تنوع بیشتر آن ها شد. این روزها برند بوش یکی از محبوب ترین سازندگان لوازم خانگی در همه دنیا محسوب می شود. اتو پرس بوش از مهمترین تولیدات این برند مطرح جهانی به شمار می رود.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیرات اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

تعمیر اتو پرس بوش

تعمیرات اتو پرس بوش در کوتاه ترین بازه های زمانی انجام می شود. برای آغاز این فرایند تعمیراتی مربوط به محصولات، ابتدا باید عیب یابی اتو پرس بوش به دقت انجام شود. سپس  سرویس اتو پرس بوش با استفاده از تجهیزات و قطعات اصل و اورجینال انجام می گیرد.

کلیه خدمات اتو پرس بوش و تعمیر این دستگاه، زیر نظر متخصصین حرفه ای و کارشناسان فنی صورت گرفته و کیفیت ارائه این خدمات مورد تایید است.  تعمیر اتو پرس بوش در اصفهان در محل و با ارائه گارانتی های معتبر انجام می شود. درخواست تعمیر اتو پرس بوش اغلب به دلیل مشکلاتی مانند ایجاد لکه های زرد بر روی الیاف پارچه ای، مشکلات پس دادن آب در اتوپرس و... ثبت می شود و تعمیرکاران بلافاصله در محل مورد نظر حضور به عمل می آورند.

انواع اتوپرس بوش

دسته بندی های مختلف اتو پرسی بوش هر یک با مشخصات فنی به خصوصی ارائه می شوند. این اتوپرس ها به صورت مخزن دار تولید شده اند و با قابلیت بخاردهی قدرتمندی ساخته و ارائه می شوند. سیستم بخار دهی  اتوپرسی بوش به صورت عمودی طراحی شده است. در راستای تعمیر و نگهداری از این دستگاه ها به ویژگی های فنی آن توجه می شود. برند bosch با ارائه این دستگاه ها خدمتی بزرگ به صنایع ساخت و تولید لباس کرده است.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس