• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

تعمیر اتو پرس برای افرادی که استفاده زیادی از آن می کنند، می تواند حائز اهمیت باشد. هر چقدر که در حفظ و نگهداری از اتو پرسی خود دقت کنید؛ باز هم ممکن است به مرور زمان مشکلاتی پیش بیاید. تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر می تواند با مراجعه به نمایندگی معتبر و با عیب یابی مناسب انجام بگیرد.

اتو پرس را می توان نوع خانگی اتو پرس بخار موجود در خشکشویی ها دانست. این مدل از اتوها از عملکرد مناسبی برخوردار هستند. در صورتی که اتوی خود را از فروشگاه معتبری تهیه کرده و از آن به شیوه درستی استفاده کنید، می توانید تا مدت ها از دستگاه خود استفاده نمایید.

ممکن است پس از اولین استفاده از اتو پرسی با خود فکر کنید که من با خود چه فکری کردم که این اتو را خریدم؟ همیشه اولین استفاده قدری دشوار است ولی پس از چند بار استفاده متوجه راحتی استفاده از آن خواهید شد. در صورتی که اتو را از برند معتبری تهیه کرده و هنگام خرید نیز به برخی نکات توجه نمایید، حتما از انتخاب خود راضی خواهید بود.

آیا خرید اتو پرس ضروری است؟

واقعیت این است که برای مصارف خانگی خرید اتو پرس ممکن است به نسبت استفاده ای که دارد، هزینه زیادی داشته باشد. ولی برای کسانی که خوش استایل بودن برایشان اهمیت زیادی دارد، استفاده از اتو بخار می تواند وقت کمتری از آنها بگیرد. حتی برای کارمندان که باید هر روز صبح لباس هایشان را اتو بکشند، اتو پرس می تواند گزینه مناسبی باشد. پس ضرورت خرید اتو پرس را نیاز فرد تعیین خواهد کرد.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب
تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر

اتو پرس برای چه افرادی کاربری زیادی دارد؟

اتو پرس دارای یک صفحه بزرگ است که می تواند لباس ها را با سرعت بیشتری اتو نماید. برای اتو کردن قسمت هایی از قبیل آستین و یقه نیز صفحه مخصوص کوچکتری در نظر گرفته شده است. با توجه به عملکرد این مدل از اتوها، خرید آن را برای خیاطان، کارمندان و افرادی که به اتوی لباس خود حساس هستند، پیشنهاد می کنیم. این افراد دائما در حال اتوکشی لباس های خود هستند و با استفاده از اتو پرس می توان این کار را سریع انجام داد.

اتو پرس صنعتی یا خانگی

سوالی که برای بیشتر خریداران اتو پرس پیش می آید انتخاب بین اتو پرس خانگی و صنعتی است. این که واقعا کدام یک از این اتوها می تواند مناسب باشد دغدغه فکری بیشتر خریداران است؟ آیا اتو پرس های خانگی نیز می توانند عملکرد مناسبی داشته باشند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اصلا نیازی به تهیه اتوی صنعتی و صرف هزینه بالا نیست.

اتو پرس خانگی می تواند علاوه بر مصارف خانگی، جوابگوی بسیاری از نیازی های مزون ها و یا کارگاه های تولیدی کوچک نیز باشد. نوع خانگی این اتوها می تواند به راحتی و سرعت بیشتری نسبت به اتوهای معمولی درز لباس ها را اتو نماید. اما اگر کارگاه بزرگی دارید که در آن به صورت سری دوزی مشغول به کار هستید، خرید اتو پرس صنعتی سرعت بیشتری به کارهایتان خواهد بخشید.

در مورد تولید اتو پرس های خانگی باید اشاره کنیم که چند سالی است که تولید آنها شروع شده و قبلا فقط نوع صنعتی آنها در بازار موجود بود. به دلیل اتوکشی صاف و یکنواخت این دستگاه ها و سرعت عمل بالایی که به کار می دهند، تولیدکنندگان بر آن شدند نوع خانگی آنها را نیز تولید نمایند. اتو پرسی های خانگی و صنعتی فرق چندانی از نظر کارایی و عملکرد ندارند و عمده تفاوت آنها در اندازه دستگاه و سایز صفحه اتوکشی و بالطبع قدرت دستگاه می باشد.

برخی از مشکلات رایج در اتو پرسی

مشکلاتی که برای اتو پرس ممکن است پیش آید بسیار متعدد هستند. برخی از رایج ترین آنها عبارتند از :

 1. بخار نکردن اتو : ممکن است موقع استفاده از اتو متوجه شوید که بخار نمی کند و یا فشار بخار آن کم است.
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب
اتو پرس در سپاهان شهر
 1. بوق زدن ادامه دار و ممتد : در برخی مواقع احتمال دارد از اتو پرسی به صورت خود به خودی صدای بوق ممتد بلند شنیده شود.
 2. انتشار بوی بد : استشمام بوی بد به هنگام اتوکشی نشانه خوبی نیست و باید آن را جدی گرفت.
 3. ایجاد لک بر روی لباس : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موقع اتو کشی مخصوصا اتوی لباس هایی که رنگ روشنی دارند، متوجه ایجاد لکه های ناخوشایند بر روی لباس ها شده باشید.
 4. گرم نشدن اتو : ممکن است دستگاه با روشن شدن گرم نشود و یا گرمای کمتری نسبت به میزان قابل انتظار بدهد.
 5. بروز مشکلاتی در خاموش و روشن نمودن دستگاه : به دلیل برخی ایرادات ممکن است خاموش و روشن نمودن اتو پرسی با دشواری انجام گیرد و یا حتی اصلا روشن نشود.
 6. جمع شدگی پارچه : مشکل دیگری که در اتوهای پرسی شایع است، جمع شدگی پارچه به محض اتوکشی آنها است. این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

اقدامات اولیه قبل از تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر

پس از اینکه متوجه کارکرد غیرعادی دستگاه خود شدید بهتر است قبل از هر کاری چند مورد را بررسی کنید :

 • بررسی تنظیمات : در چنین شرایطی قبل از هر کاری همه تنظیمات را مورد بررسی دقیق قرار دهید. حواستان باشد که برای اتوکشی پارچه های مختلف باید دمای اتو را با توجه به جنس آنها تنظیم کنید. برای آگاهی از تنظیم صحیح می توانید به کاتالوگ اتو مراجعه نمایید.
 • بررسی ترموستات و سیم رابط : در اغلب موارد علت اصلی مشکل ایجاد شده به این دو مورد بستگی دارد. در چنین مواقعی باید نخست ترموستات را چک کنید که آیا بر روی دمای مناسبی تنظیم شده یا نه؟ بهتر است از حرکت آن مطمئن شوید زیرا در صورت خرابی آن، احتمال دارد قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض داشته باشد. در مورد سیم رابط هم دقت کنید آسیب ندیده باشد. حتی بهتر است دستگاه را با منبع تغذیه دیگری نیز امتحان کنید.
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب
اتو بخار در سپاهان شهر
 • بررسی صفحه زیرین اتو : در برخی مواقع کارکرد نامناسب اتوپرس می تواند به دلیل بروز مشکل در صفحه کف آن باشد. بر روی این صفحه سوراخ هایی موجود است که انسداد آنها می تواند تهدیدی برای کارکرد درست اتو باشد. علاوه بر این باقی ماندن ذرات به هم چسبیده لباس ها نیز می تواند این صفحه را سفت و منافذ آن را ببندد. در چنین مواقعی لازم است صفحه را با تمیز کننده مخزن که به صورت تجاری به فروش می رسد و یا با آب مقطر شستشو دهید. این کار را با حوصله و دقت کافی انجام دهید.
 • کنترل و بررسی ظرف آب دستگاه و سوراخ های بخار : ظرف آب و سوراخ های بخار اتو پرسی خود را به صورت منظم تمیز نمایید. این کار در کارکرد مناسب اتو تاثیر زیادی دارد. یک روش مناسب برای تمیز کردن اتو استفاده از سرکه است. ظرف آب را به میزان یک چهارم حجم آن از سرکه پر کرده و سپس دستگاه را روشن نمایید. به این شیوه می توان از شر جرم ها خلاصی یافت.
 • بررسی میزان آب : در صورتی که دستگاه اتو پرس، بخار را با فشار کمتری تولید کند ممکن است به دلیل حجم کم آب در مخزن آن باشد. در چنین شرایطی بخار به اندازه کافی تولید نشده و اتوکشی به درستی انجام نخواهد شد.
 • کنترل صفحه دما : در صورتی که دما را به شکل صحیح تنظیم نکرده باشید ممکن است فشار بخار در اتو مناسب نباشد. برای تولید بخار باید صفحه کنترل دما روی تولید بخار تنظیم گردد.

تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر

با دانستن دلایل اصلی خرابی اتو پرس ممکن است خودتان در منزل بتوانید برای تعمیر آن دست به کار شوید. در صورتی که موارد ذکر شده در بالا را امتحان کردید و هنوز دستگاه اتو پرس خانگی تان باز کار نکرد باید با تعمیرکار ماهر و مجربی برای رفع مشکل تماس بگیرید. نمایندگی سرویس و تعمیرات اتو پرس در سپاهان شهر با قیمت مناسب می تواند مشکل شما را رفع نماید.

اساس کار این نمایندگی بر تعمیر دستگاه و قطعه معیوب است که ممکن است در محل و در منزل این کار انجام بگیرد. در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد برای تعویض آن از قطعات اصل و اورجینال استفاده خواهد شد. عیب یابی و سرویس اتو، توسط نمایندگی تعمیر اتو پرس در سپاهان شهر در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام خواهد گرفت.

تعمیرکار اتو پرس باید چه شرایطی داشته باشد؟

به دلیل تخصصی بودن تعمیر چنین لوازمی، باید به فرد متخصص در این حوزه برای استفاده از خدمات تعمیر مراجعه نمایید. معمولا توصیه می گردد به نمایندگی های مجاز برای سرویس و تعمیرات اتو پرس در سپاهان شهر مراجعه کنید. این نمایندگی ها با دانش کافی در این زمینه و به کارگیری تعمیرکاران مجرب می توانند تعمیر دستگاه معیوب را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام  دهند.

تعمیرکاران بی تجربه ممکن است به جای تعمیر قطعه معیوب با تعویض آن، هزینه اضافی بتراشند و یا در صورت تعمیر قطعه در مدت زمان کمتری دوباره اتو از کار بیفتد. علاوه بر این تعمیرکاران مجرب می توانند تعمیر اتو پرسی شما را با ضمانت انجام دهند.

برند های قابل تعمیر

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس