• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در شاهین شهر با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در شاهین شهر با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

تعمیر اتو پرس در شاهین شهر که شامل عیب یابی، سرویس و تعمیر اتو پرسی و اتو بخار می باشد از خدمات ارائه شده در تعمیرات اصفهان می باشد. کلیه خدماتی که توسط این شرکت ارائه می گردد با ضمانت و در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد. به عبارت دیگر اگر در مدت زمان ضمانت شده مشکلی برای دستگاه شما پیش آید، تعمیر آن رایگان خواهد بود.

مسلما همیشه بحث هزینه، موضوع بسیار مهم و اساسی است و برای مشتریان جایگاه ویژه ای دارد. ما در مجموعه تعمیرات اصفهان سعی کرده ایم هزینه ها را به حداقل مقدار کاهش دهیم. تعمیرکاران شاغل در شرکت در گام اول سعی خواهند نمود تا قطعه معیوب را تعمیر کنند. به این دلیل به شما اطمینان می دهیم که هزینه ها را به حداقل خواهیم رساند. تنها در صورتی که امکان تعمیر نباشد و آن هم برای کارکرد مناسب دستگاه از قطعات اصل جایگزین می شود.

اتو پرس و تعمیر تخصصی آن

گذشت زمان و استفاده های مکرر می تواند لوازم برقی خانگی را مستهلک نموده و باعث بروز مشکلاتی در آنها گردد. بخار نکردن اتو پرس، روشن و خاموش نشدن دستگاه و خیلی از مشکلات دیگر از این دست، می توانند عملکرد اتو را مختل نمایند. حتی ممکن است حین اتوکشی به دلیل برخی ایرادات لباس شما بسوزد.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در شاهین شهر با قیمت مناسب
تعمیر اتو پرس در شاهین شهر

تعمیر اتو پرس در شاهین شهر یکی از خدمات ارائه شده در تعمیرات اصفهان است. تنها دستان تعمیرکار مجرب و متخصص می تواند این کار را با ظرافت خاص خود انجام داده و کارایی اولیه اتو را بازگرداند. تمامی تعمیرکاران این مرکز ملزم به تحویل کاری با کیفیت به همراه سرعت بالا هستند.

ایرادات و اشکالات متداول در اتو پرس

برای اتو پرس و اتو بخار ممکن است اشکالات متعددی پیش آید ولی در بین همه آنها برخی ایرادات بیشتر رایج هستند. تعدادی از این مشکلات عبارتند از :

 • بروز مشکلاتی در بخاردهی مناسب دستگاه
 • جرم گرفتگی دستگاه
 • اشکالاتی در روشن و خاموش کردن اتو پرس
 • پوسیدگی و از بین رفتن روکش و ابر اتو پرسی
 • شکسته شدن دسته دستگاه
 • از کار افتادن دکمه های مربوط به تنظیمات دما
 • مشکلاتی در گرم شدن صفحه اتو پرس

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی لازم است در نگهداری و استفاده از اتو پرس نهایت دقت را داشته باشید. در ادامه توصیه هایی در این رابطه ارائه می دهیم :

نکات مهم در رابطه با نگهداری و مراقبت صحیح از اتو پرس

مسلما قبل از استفاده از هر وسیله ای مطالعه دقیق کاتالوگ موجود در جعبه می تواند تا حدود زیادی کمک کننده باشد. بسیاری از نکات مهم در دفترچه ذکر شده است و مطالعه آن بسیار مفید خواهد بود. اما با این وجود ممکن است مشکلاتی به وجود آید که راه حل آن در دفترچه نباشد.

برای پر کردن ظرف آب دستگاه از آب مقطر استفاده کنید. به هیچ وجه استفاده از آب شهری پیشنهاد نمی شود. استفاده از آب شهری می تواند موجب رسوب گرفتگی شده و آب بندی دستگاه را از بین ببرد. این موضوع می تواند موجب زنگ زدگی بویلر در دستگاه شود. در نهایت ممکن است حین اتوکشی متوجه لک های زرد بر روی لباس ها شوید.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در شاهین شهر با قیمت مناسب
اتو پرس در شاهین شهر

بعد از پایان اتوکشی برای جابجایی دستگاه عجله نکنید. بهترین زمان برای این کار وقتی است که صفحه اتو پرس خنک شده باشد. از لحاظ ایمنی نیز جابجایی اتو پرسی که گرم است می تواند خطراتی از قبیل سوختگی ایجاد کند. هیچ گاه اتوی گرم را رها نکنید و پس از اتمام کار بلافاصله دستگاه را خاموش کنید.

با توجه به توصیه تعمیرکار تعمیرات اتو پرس در شاهین شهر، از دستگاه اتو پرس خود حداقل هفته ای یک بار استفاده کنید. این مساله می تواند طول عمر اتو پرس خانگی شما را افزایش دهد. علاوه بر این قبل از روشن کردن اتو پرس، بهتر است تمام تنظیمات آن را چک کنید تا مشکلی پیش نیاید. از پر بودن مخزن آب دستگاه و تنظیم بودن دمای آن نیز اطمینان یابید.

رعایت این نکات ساده می تواند از بروز مشکلات بعدی که مسلما هزینه های بسیاری می تواند به دنبال داشته باشد را خواهد گرفت.

هزینه تعمیرات اتو پرس در شاهین شهر

برای تعمیرات اتو پرس در شاهین شهر نمی توان برآورد دقیقی ارائه داد. هزینه تعمیر اتو پرس با توجه به خدمات ارائه شده و نوع مشکل و خرابی به وجود آمده تعیین می گردد. برای انجام تعمیرات اتو پرس در شاهین شهر، هزینه سرویس های ارائه شده با توجه به نرخ صادره از سوی اتحادیه تعیین می گردد. مشتری می تواند برای خدمات ارائه شده فاکتور دریافت نموده و دستگاه خود را با ضمانت سلامت فیزیکی تحویل بگیرد.

همه تلاش ما در تعمیر اتو پرس در شاهین شهر، تعمیر قطعات معیوب است. اما ممکن است در برخی مواقع امکان تعمیر نباشد و مجبور به تعویض قطعه باشیم. با خرید قطعات اصل بدون واسطه می توان به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی نمود.

اتو پرس و بهترین مرکز تعمیر آن

برای انجام تعمیرات لازم است مرکزی را انتخاب کنید که تعمیرکاران آن تخصص کافی داشته باشند. داشتن تجربه در تعمیر لوازم خانگی حرف اول را می زند. علاوه بر این لازم است دانش و تخصص تعمیرکاران نیز مدام به روز شود؛ تا با تکنولوژی روز و مدل های جدیدی که وارد بازار می شود آشنایی کافی داشته باشند.

نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرس در شاهین شهر با قیمت مناسب
اتو بخار شاهین شهر

مسلما اگر امکان تعمیر در محل و یا منزل فراهم شود برای رفاه حال مشتریان بهتر خواهد بود. در برخی مواقع نیز اتو پرس تعمیر شده با ضمانت کارکرد تحویل مشتری می گردد که برای وی می تواند نکته قابل توجهی باشد. در مواقعی که اتو پرس شما دچار نقص فنی شده باشد می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما می توانند دستگاه شما را عیب یابی کرده و آن را سرویس نمایند. اتوپرسی شما از هر برندی که باشد در صورت مراجعه به مرکزی معتبر از تعمیر آن آسوده خاطر باشید.

چند توصیه

 1. دستگاه اتو پرس خانگی خود را در محلی به دور از آب و مایعات نگهداری کنید. در صورت نفوذ آب به داخل دستگاه ممکن است آسیب جدی به آن وارد گردد.
 2. دستگاه را به دور از دست و پا قرار دهید. هر گونه وارد شدن ضربه محکم می تواند کارکرد آن را مختل نماید.
 3. سعی کنید برای اتو پرس خود محافظ تهیه کنید تا نوسانات برق به آن صدمه نزند.
 4. توصیه می کنیم روکش دستگاه و ابر آن را به صورت مرتب و دوره ای تعویض نمایید.
 5. فیلتر دستگاه ممکن است با استفاده های مکرر کارایی خود را از دست بدهد. تعویض هر شش ماه یک بار فیلتر دستگاه می تواند به افزایش عمر اتو پرس خانگی کمک کند.

چند سوال متداول در مورد مشکلات اتو پرس و پاسخ به آنها

 • علت داغ نشدن اتو پرس چیست؟ آیا نقص فنی عامل این مشکل است؟

درجه تنظیم دما در اتو را چک کنید و چند بار آن را در کمترین دما و بیشترین دما قرار دهید. در صورتی که مشکل همچنان پا بر جا بود احتمال دارد برد الکتریکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. در این صورت تعمیر آن کار شما نیست و باید به فرد مجرب و متخصص مراجعه کنید.

 • اتو پرس صدای غیرعادی می دهد و بخاردهی مناسبی نیز ندارد. مشکل چیست؟

دمای دستگاه را روی cotton بگذارید و در عین حال آب ظرف آن را تا حد ماکزیمم پر نمایید. در صورتی که ایرادات به وجود آمده برطرف نشود لازم است از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

 • در صورتی که اتو پرسی بخار ندهد مشکل از کجا است؟

علت اصلی این مشکل ایجاد رسوب و گرفتگی منافذ بخار است. همیشه به یاد داشته باشید که برای پر کردن ظرف آب، فقط و فقط از آب مقطر استفاده کنید. استفاده از اب شهری به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

 • کم رنگ شدن صفحه نمایش اتو پرسی به چه دلیلی اتفاق می افتد؟

در چنین مواقعی احتمالا برد دستگاه آسیب دیده که می تواند به دلیل استفاده از محافظ غیراستاندارد رخ دهد. با مراجعه به تعمیرکار و سرویس دستگاه می توانید این مشکل را حل کنید.

 • چرا اتو پرسی بوی بدی می دهد؟

این مشکل می تواند به دلیل باقی ماندن آب اضافی در داخل دستگاه پس از اتوکشی است. در این صورت ممکن است رسوب گیر اتو آسیب ببیند. بهتر است برای جلوگیری از این مشکل از آب مقطر استفاده کنید و پس از اتمام اتوکشی آب اضافی را خالی کنید.

کلام پایانی

برای تعمیر اتو پرسی خود می توانید به نمایندگی سرویس و تعمیر اتو پرسی در شاهین شهر مراجعه کنید. مسلما مراجعه به نزیکترین مرکز می تواند کار را آسان تر نماید. خدماتی که با کمترین هزینه و در کمترین زمان انجام بگیرد می تواند نظر مشتریان را جلب نماید. از دیگر خدمات ارائه شده در مراکز معتبر، تعمیر دستگاه در محل و در منزل می باشد. به عبارتی تعمیرکار به محل مراجعه کرده و تا حد امکان در منزل دستگاه را تعمیر می کند.

برند های قابل تعمیر

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس